LAPPO - kola pro váš volný čas

O Lappo Bikes

 Vítáme Vás na stránkách Lappo bikes. Velmi nás těší, že jste zavítali právě k nám.

Jsme česká značka, prodávající na našem a zahraničním trhu moderní elektro produkty pod vlastní značkou LAPPO. Tyto produkty usnadňují pohyb především starším osobám, či osobám s určitým pohybovým hendikepem. Díky důrazu na moderní desing a důmyslnou pokrokovou funkčnost našich produktů, si u nás však vyberou i lidé, kteří hledají něco nového a neotřelého.

Náš obchodní koncept je založen na osobním přístupu ke každému z Vás, a díky tomu Vám můžeme nabídnout vyšší kvalitu služeb i našich výrobků. S námi budete vždy originální a o krok vpřed.

Naše produkty splňují veškeré požadavky a nařízení Evropské Unie pro provoz na pozemních komunikacích, a proto se na ně můžete opravdu spolehnout.  Rádi Vám produkty přivezeme kompletně smontovány až k Vám domů, kde Vám je předvedeme a poradíme s provozem. V případě dohody jsme schopni Vám výrobek také nezávazně zapůjčit na vlastní testování a ulehčit Vám tak následné rozhodování se ke koupi produktů LAPPO.

Aktuálně pro Vás máme připraven model městského elektrokola, , či modely elektrických skútrů, který Vám zajistí hladké a komfortní cestovaní pro každodenní záležitosti.

Do budoucna pro Vás připravujeme další modely elektrických výrobků, které se objeví již v průběhu tohoto roku. Těšit se můžete například na elektrické seniorské tříkolky, či další moderní elektrické skútry. Sledujte nás také na Facebooku či Instagramu a buďte průběžně informováni o naších aktivitách.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Za LAPPO bikes

Adam Půček

LAPPO BIKES – POMÁHÁME VÁM V POHYBU

Magda

"Z kola jsem nadšená. Jednoduše se ovládá a líbí se mi jak vypadá"

Karel

"Lappo je mé první elektrokolo a musím říct že jsem maximálně spokojen. Zaveze mě všude tam kam potřebuji a bez námahy."

Chcete nás kontaktovat?

 

Velmi rádi Vám poradíme a odpovíme na další otázky, které Vás zajímají.

Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktovat